Gazetari degjeneron Lleshin: I ka mbetur vetëm të kapë e të shtrëngojë fort atë… të Ramës!

Gazetari Agim Xhafka, ka ironizuar deklarata e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili e cilësonte dhunues kreun e opozitës Lulzim Basha dhe e kërcënonte se ligji dhe kushtetuta do të veprojnë mbi të.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Xhafka me ironi shkruan se për Lleshin Kushtetuta është kur i serviloset Ramës.

Postimi i Xhafkës

Sandër Lleshaj beson se Kushtetuta ngarkon Lul Bashën të kapë hajdutët e Rinasit. Ndërsa Sandrin e ngarkon të kapë e të shtrëngojë fort atë të Ramës, porosinë, mo.

Screenshot 3 9