Rrjeti shpërthen ndaj Taulant Ballës: Nga çoban në ‘zar’ i Ramës

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, është një nga personazhet e Rilindjes që ironizohet dhe tallet më shpesh në rrjete sociale për shkak të servilizmit të tij të lartë ndaj ‘shefit’, por edhe për shkak të gënjeshtrave që i thotë paturpësisht sa herë del në media.

Por këtë herë goditja e rrjetit ndaj Ballës ka qenë epike, pasi kanë gjetur punën që numri 2 i Rilindjes ka bërë para se të bëhej ‘zari’ i Edi Ramës.

11