Mesazhi i bariut me 100 dele për Ramën! (Video)

“Hape rrugën Edi Rama! Ik!” Kjo thirrje nuk i është bërë kryeministrit të vendit nga mijëra protestues përpara godinës së qeverisë në Tiranë, po nga një bari në male, që 100 delet e tij nuk i braktis dot për të ardhur në protestë.

Megjithatë, falë teknologjisë, bariu ia ka çuar mesazhin e vet, Ramës dhe bashkë më të, edhe votën për zgjedhjet që kryeministri po përgatit.

Ndiqni videon:

Bariu ka nje mesazh urimi per Edvin Kristaq Urrejtesin!Ndiqeni mesazhin e tij. sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 20. Mai 2019