Dhuna ndaj Sekretarit të PD, reagimi i fortë i Berishës: Shpagim personalisht ndaj Ramës!

Pas dhunës dhe arrestimit të paligjshëm të Sekretarit Organizativ të PD, Sahit Dollapi, vjen edhe reagimi i ish-Kryeministrit Sali Berisha.

Përmes një reagimi në Facebook, Berisha i quan policët kafshë që vërsulen shtazërisht mbi Dollapin.

Ish-Kryeministri shkon më tej teksa thotë se, vetë kryeministri Edi Rama do të paguajë për këtë akt.

“Kafshët që vërsulen shtazërisht mbi Sekretarin Organizativ të PD, Sait Dollapi! Shpagim, shpagim personalisht ndaj Edvin Krimit”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

polici bandit