Ballina Politikë Ruçi i hap dyert e Kuvendit Orës “Atlantic”, shpërthen humori në rrjetet sociale

Ruçi i hap dyert e Kuvendit Orës “Atlantic”, shpërthen humori në rrjetet sociale

Merr fund pritja, personazhi më i njohur i ditëve të fundit futet në parlament. Bëhet fjalë për të famshmin Kujtim Gjuzi, i cili është Kreu i Partisë Konservatore dhe ditën e sotme është betuar në sallën e Kuvendit si deputet i ri nga listat.

Deklaratat e tij kanë shkaktuar shpesh humor në rrjetet sociale dhe janë bërë meme.

Një prej tyre ka qenë edhe fakti se Gjuzi ishte konsultuar me amerikanët pasi mbante në dorë një ‘orë Atlantic’.

Orës së famshme i janë hapur sot dyert e Kuvendit dhe nuk mundë të mungonin as fotot me orën në dorë.

Exit mobile version