Një person i armatosur terrorizon nxënësit e shkollës, policia nuk ndërhyn!

“Një person i armatosur po terrorizon banorët dhe nxënësit e shkollës në Bradashesh, ndërkohë që policia nuk ndërhyn”. Denoncimi bëhet nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili thotë se i referohet një mesazhi ardhur në adresë të tij.

Në një status në Facebook, Berisha shkruan:
“Terror ndaj nxenesve dhe banoreve ne Bradashesh nga banditi i narkopartise! Narkopolicia nuk nderhyn, eshte i yni! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr terror ne bradashesh ne elbasan nji i armatosur me kallashnikov po terrorizon banoret dhe nxensit e shkolles policia nuk ndërhyn”.