RAMA IK mbush rrugët dhe kazanët e plehrave të Sarandës!

Saranda zgjohet në protestë. RAMA IK mbush rrugët dhe kazanët e plehrave të qytetit.

“Nga jugu në veri, lindja në perëndim, sot çdo shqiptar kërkon largimin përfundimtar të Edi Ramës. Ndaj të behemi të gjithë bashkë më #11Maj, ora 18:30, për Shqipërinë si Europa”, shkruan kreu i FRPD, Belind Këlliçi në një postim në Facebook ku ka publikuar edhe fotot.

2

3

4

5

6