Sulmohet me breshëri kallashi një biznes në Vorë, policia nuk ndërhyn

Një biznes në Vorë ka rënë pre e të shtënave me breshëri plumbash mëngjesin e kësaj të hëne. Sipas asaj që raporton News 24, kanë qenë punëtorët ata që kanë konstatuar shenjat e plumbave. Policia ka heshtur për këtë ngjarje të rëndë.

Referuar të njëjtave burime, mësohet se nga të shtënat ka pasur vetëm dëme materiale, në xhama dhe fasadën e biznesit.

policia kuvendi