Ballina Politikë Kandidati i listës së PD refuzon mandatin e deputetit, Çela: Kurrsesi nuk...

Kandidati i listës së PD refuzon mandatin e deputetit, Çela: Kurrsesi nuk mund të bëhem pjesë e kësaj farse!

Kandidati për deputet i listës së PD për Lushnjen, Klement Çela refuzon mandatin e deputetit.

Statusi i Klement Çelës në Facebook

JO,JO,JO!!!

Kurrësesi nuk mund të bëhem pjesë e kësaj farse!
Nuk mund të jem pjesë e këtij parlamenti, ku sundon korrupsioni, krimi, pafytyrësia dhe imoraliteti! Nuk mund të çoj dëm votat e qytetarëve lushnjar,votat e demokratëve të mi,në parlamentin e krimit!
Jo zotërinj,REFUZOJ të jem pjesë e këtij llumi të shoqërisë!

Të nderuar demokrat dhe miq,

Ashtu si po ju bëj me dije refuzimin tim,pra për të MOS u bërë pjesë e këtij parlamenti fasadë dhe të inkriminuar,ju bëj thirrje që çdo ditë e më shumë të bëhemi bashkë për ta mposhtur këtë të keqe!
Sinqerisht:Klement Çela

Exit mobile version