Ballina Aktualitet Babëzia s’ka të sosur! Rama devijon projektin e bulevardit të Vlorës për...

Babëzia s’ka të sosur! Rama devijon projektin e bulevardit të Vlorës për lokalin e ish-deputetit të PS

Një qytetare vlonjate ka denoncuar devijimin e projektit të Bulevardit të Vlorës, me qëllim për ti mundësuar motrës së një ish-deputeti të njohur socialist moscënimit e lokalit.

Sipas qytetares, lokali i përket motrës së ish-deputetit socialist Mezan Malaj, i cili për të mos i prishur lokalin, ka devijuar rrugën.

Denoncimi është bërë publik në profilin në Facebook të ish-Kryeministrit Berisha.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Edvini devijon projektin e bulevardit te Vlores per Mezanin e narkopartise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Doktor ju uroj Gezuar Pashket.

Une jam nje qytetare e Vlores me vjen shume keq kur shikoj nje veprim te turpshem dhe me dem te madh ekonomik.

Madheria e tij Edvin Rama per hater tè zotit Mezan Malaj ka devijuar projektin e Bulevardit tè xhamia e Vlores vetem per mos te prishur pronen e motres te zotit Mezan qe eshte nje godine abuzive ne mes te ruges. Kjo eshte qeveria e horave qe shfrytzojne pushtetin per krushqit dhe miqsit è tyre. Kjo godine perdoret dhe per lojra te jashtligjshme Ju lutem doktor me ruani anonimitetin

Ju uroj gjithe te mirat’

Exit mobile version