Ballina Politikë Ramës i ka hyrë frika në palcë, edhe kur fle gjumë, fle...

Ramës i ka hyrë frika në palcë, edhe kur fle gjumë, fle me FNSH-në

“Rama edhe kur fle gjumë, fle me FNSH”. Ironia epike është bërë nga ish-deputeti demokrat Klevis Balliu, në një postim të tij në rrjetet sociale.

Balliu shkruan se “ankthi që e ka kapur Ramën nga revoltat popullore është i kuptueshëm dhe forca qytetare i ka futur tmerrin deri në palcë”.

postimi i plotë i Balliut

RAMA EDHE KUR FLE GJUMË, FLE ME FNSH

Edhe në Elbasan me FNSH shkove?!

Kudo që shkon, merr me vete forcat FNSH. Më thonë se ke filluar të flesh edhe gjumë me FNSH në krevat.

Ankthi dhe tmerri që të ka kapur nga revolta popullore është i kuptueshëm.

Nuk të mbajnë më nervat dhe paniku i forcës qytetare të ka futur tmerrin deri në palcë.

Nuk ke më ditë të qeta Edvin, as ti dhe as partnerët e tu të krimit.

Exit mobile version