Ballina Aktualitet Rilindasi kryeministër trim me fletë, futet si diversant nëpër qytete…

Rilindasi kryeministër trim me fletë, futet si diversant nëpër qytete…

Pas vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shkodër, protestës së qytetarëve dhe numrit të madh të policëve dhe truprojave që shefi i qeverisë kishte marrë me vete, vjen edhe reagimi i nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili.

Sipas tij, “mirë që ikën rrëzave dhe futet si diversant nëpër qytete, po ç’taksirat kemi të paguajmë qindra milionë lekë nga

Postimi i Petrit Vasilit

Kryeministri u be gazi i botes nga frika!!

Po ky kryeministri qe tha se do bente alence me qytetaret, pse mbrohet si djalli nga temiani sot prej tyre.

Mire qe iken rrëzave dhe futet si diversant neper qytete, po ç’taksirat kemi te paguajme qindra milion leke nga taksat e njerezve te thjeshte per qindra police, qe i rrine nga pas ketij te cmenduri.

Shiheni vete ushtrine e policeve sot ne Malesi te Madhe, qe mbron kete rilindasin kryeminister trim me flete.

Exit mobile version