Në Kukës shkon me helikopter! Në Malësi kalon ferrash! Kur bënë dush rri me antiplumb! Reagimi i fortë…

Nënkryetari i Partisë Demokratike, ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar lidhur me veprimet e fundit të kryeministrit Edi Rama.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Paloka shkruan se, Shqipëria është kthyer në një nga vendet që ndodhen në rripin e gazës dhe jo një vend i cili pret antarsimin në NATO.

Më tej Paloka shprehet se, vetë kryeministri Rama dhe kur bënë dush rri me antiplumb se ka frikë të zhvishet.

Postim i plotë i Palokës

Ne Kukes shkon me helikopter !

Ne Malsi te Madhe kalon ferrash !

Kryeministrine dhe Parlamentin i ka rrethuar sikur te jete ne Rripin e Gazes e jo ne kryeqytetin e nje vendi qe pret te antarsohet ne BE.

Kur leviz rrugeve me makine, te krijohet pershtypja sikur eshte duke u dislokuar ndonje baze e NATO-s aq shume mjete e forca e shoqerojne.

Nje ushtri me bodyguard ju kontrollojne deri te mbathurat edhe ministrave perpara se te ulen per dreke me te!

Surreli “i merr te keqen” Bllokut te dikurshem se ne cdo ferre e mullar bari ka nga nje roje . Kalamajte e fshatit as balona nuk ngrene dot me ne Surrel se i rrethon garda dhe i asgjeson si rrezik per sarajet e liderit suprem .

Antiplumbin nuk e heq as kur futet ne dush!

E megjithate vazhdon te bej “cubin” arrogantin dhe te fortin.

Zoti ja shtofte inatin…!

policia 1

shkodra

4 21

3 25