Si mashtron Turkish Airlines me biletat e Air Albania, denoncimi

‘AirAlbania’ ishte një nga mashtrimet më të madh të Rilindasve, të cilët tentua t’u shesin ‘sapunin për djathë’ shqiptarëve.

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa denoncime të qytetarëve shqiptarë, të cilët demaskojnë mashtrimet e mëdha që ka bërë Rama dhe balluku me ‘Air Albania’.

Sipas qytetarëve në vend të ‘AirAlbania’, në vendin tonë po vijon të operojë ‘Turkishairlains’, me çmime të kripura në treg.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Pasagjeret damkosin Edvin Rrencin dhe ndrikull Riformaton per bukvalen e tyre te fundit.Turp!!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetareve dixhital! sb

Përshëndetje

Nje tjeter mashtrrim i Air Albania nepermjet Turkish Airlines ku Turkish Airlines i Shet biletat ne emer te vet dhe me çmim teje te Shtrrenjt pastaj i Shperndan Pasagjeret si ti doj qefi sepse ne te njejten ore Fluturojn te dy Firmat per ne Tiranr nga Stambolli kur Air Albania thot se do hyj ne Trreg me çmime te Lira ne treg por ajo nepermjet Mashtrrimeve qe ben ka hyr me çmime me te Shtrrenjta kame blerr nje bilet Stamboll – Tiran në datën 2 Maj me Turkish Airlines dhe sot verejta qe ma kan nderruar Bileten nga Turkish Airlines e kan ber qe te udhetoj me Air Albania ku edhe Air Albania akoma ska leje Fluturimi dhe udheton me numer fluturimi te Turqis TK 9247 / ZB 1002 ku e mbulon prap me Mashtrrimet e veta dhe mundohet te perfitoj klient nepermjet Mashtrrimeve sepse numri i Fluturimit ne te njejten orar me Turkishin eshte TK 1073 dhe Air Albania ne bashkpunim me Turkish Airlines ndan Pasagjeret qe jan me Origjin Shqiptare per vetem dhe ne korriz te Shqiptareve qe blejn bileta te Shtrrenjta paguan Leket e Avionave qe ka marr nga Turku

Pershendetje Doktor Berisha.

Ja genjeshtra e radhes e Edvun Kristaq Leqit dhe Belinda B Ballukut.

Thane se sote do te nise fluturimet “Airalbania”,por ne te vertete eshte maske sepse eshte fluturimi i Turkishairlines,gjendet shume kollaj po te klikosh per bilete nga Tirana per Stamboll del vetem Turkishairlines.

57870598 1257896184371286 1731886617980829696 n

1212