Besa Petriti, vajza korçare refuzon mandatin e deputetit, nuk u tundua as nga paratë, as nga ofiqet…

Besa Petriti ka refuzuar mandatin e deputetit. Besa ishte në listën e kandidtavë të PD për deputete në Korçë, por ajo nuk ka pranuar të behët pjesë e farsës politike.

Paratë, ofiqet, ambicia për një karrige deputeteje nuk e tunduan Besën. Siç ka emrin dhe është e “besës”, e cila më së miri përfaqëson vlerat personale dhe familjare, si një qëndrestare ndaj kauzës.

besa

11017446 10204054372662358 5747810172650933949 o

10454510 10204054365102169 9107992798451316786 o