Ballina Aktualitet Pse gënjen Lleshi? Policia u njoftua që në minutën e parë të...

Pse gënjen Lleshi? Policia u njoftua që në minutën e parë të fillimit të vjedhjes shtetërore

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë publike në Facebook denoncimin e një qytetari, i cili shkruan se, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi gënjen lidhur me njoftimin e policisë pas grabitjes në Rinas.

Në mesazhin e qytetarit, theksohet se, e vërteta është që kinezët kanë njoftuar policinë brenda një minuti dhe për një gjë të tillë ata disponojnë edhe prova të sigurta.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Denoncohet mashtrimi i Vasal Kimikut!

Narko policia u njoftua qe ne minuten e pare te fillimit te vjedhjes shteterore te shekullit. sb

Pershendetje dr eshte mashtrim ajo qe thot Sander Lleshaj per vonimin e njoftimit te policise per grabitesit ne aeroportin e Rinasit. E verteta eshte se kinezet kane lajmeruar policine brenda 1 minuti kjo esht 100% e sigurte dhe ata disponjone prova te sigurta per kete.ju lutem anonim

Exit mobile version