Klosi me kriminelin në krah, inspektojnë dhe inaugurojnë së bashku…

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar masazhin e një qytetari i cili shkruan se, ministri Klosi ka shkuar në Krujë bashke me krimin për të mbyllur guroret.

Qytetari i ka dërguar një foto Berishës, ku shkruan se personi në foto është Mond Voga, i cili është në kërkim nga policia.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ja pse Holanda voton rikthimin e vizave.

Ne Shqiperi ministra dhe kriminele inspektojne, inaugurojne se bashku.

Narko ministri Klosi me kriminelin ne kerkim ne krah. sb

Prsh dr berisha
Blendi klosi ishte ne kruje bashk me krimin per te mbyllur guroret
Personi ne foto eshte mond voga i cili ka rrafur avokatin Ila ila ne durres dhe esht ne kerkim nga policia
Mondi mbrohet dhe nga partia dhe nga prokurori arjan ndoji.