Berisha publikon videon: Ja si shefi i Komisariatit 4 dhunon një grua

Pamje skandaloze vijnë nga zona e Bregut të Lumit në Tiranë, ku kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Edi Rama kanë dërguar qindra policë për të shkatërruar shtëpitë e qytetarëve të tyre.

Por jo vetëm kaq. Kanë qenë vetë shefat e komisariateve që kanë ushtruar dhunë ndaj banorëve dhe ndaj femrave.

Denoncimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narko Komisar Agim Hoxha dhunon publiksht nje grua. Krim! Turp!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

I nderuar Doktor Berisha, ky eshte Agim Hoxha shefi komisarjatit numer 4 qe dhunon barbarisht nje zonje.

Narko Komisar Agim Hoxha dhunon publiksht nje grua. Krim! Turp!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbI nderuar Doktor Berisha, ky eshte Agim Hoxha shefi komisarjatit numer 4 qe dhunon barbarisht nje zonje

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 17. April 2019