Berisha publikon provat e ekspertit: Admir Murataj nuk u ekzekutua nga policia!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një eksperti, i cili shkruan se, Policia mashtron kur thotë se Admir Murataj u ekzekutua nga policia. Ajo as që është afruar aty e jo më të hapë zjarr dhe të vrasë nji nga grabitësit. Nuk ka fushë pamje. Mikrobuzi i policisë nuk ka asnjë gërvishtje jo më çpim nga plumbat.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Hidhet poshte me prova te pakundershtueshme pretendimi i policise se ajo ka ekzekutuar Admir Murataj!

Lexoni mesazhin, pyetjet gozhduese dhe shikoni fotot e ekspertit dixhital. sb

Pershendetje Zoti Berisha
Si ka mundsi qe lajmet thojn qe ka gjujt policia kur ktu nuk ka fush pamje fare
Policia nuk ka pas asnji shanc te gjuj sepse aty esht nje pjes e ngritur si tip kodre edhe nuk te lejon te shikosh fare
Policia mashtron ajo as qe esht afruar aty e jo me te hap zjarr dhe te vras nji nga grabitesit nuk ka fush pamje. Mikrobuzi i policise nuk ka asnje gervishtje jo me çpim nga plumbat.
Esht e sigurt qe Admir Murataj esht vrare nga shoket e tij.

1 27

2 25

3 18

4 18

5 9