Shqiptarët po marshojnë drejt ndryshimit dhe drejtësisë së vërtetë, mesazhi i Bashës

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka dhënë një mesazh sot për shqiptarët. Në një postim në rrjetet sociale basha shkruan se, “shqiptarët po marshojnë drejt vlerave europiane, ndryshimit dhe drejtësisë së vërtetë”.

Basha ka publikuar fotografitë e takimeve që zhvilloi dje në Rrogozhinë dhe në Kavajë.

1 7

3 3

4 3

2 6

5 2

6 1

7 2

8 1

9