Dje e përzunë me bisht ndër shalë, Rama nis hakmarrjen ndaj Kukësit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook, një mesazh për të cilin thotë se ia ka dërguar një qytetar nga Kukësi, i cili është shprehur se Edi Rama po hakmerret ndaj tyre pasi dje i bllokuan rrugën.

Në mesazhin që ka publikuar Berisha, thuhet se me urdhër të Edi Ramës është ndërprerë energjia elektrike në Kukës dhe në fshatrat përreth.

Denoncimi te Berisha
Edvin Kristaq Urrejtesi hakmerret ndaj Kukesit qe e percolli me bisht nen shale!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Mirembrema Z Berisha. Kryeministri Narko shtetit urdheron nderprerjen e energjise elektrike per Kukesin e fshatrat per rreth per hakmarrje vetem per hakmarrje Mer Shembull Maduron ne Venezuele . Nga fshati Shtiqen Kukes.

Ndërkohë, nga OSHEE, nuk ka asnjë njoftim lidhur me shkakun e ndërprerjes së energjisë elektrike.