Ballina Aktualitet Berisha publikon videon: “Surreli është gracka ku shpirti i hajnit kapet si...

Berisha publikon videon: “Surreli është gracka ku shpirti i hajnit kapet si laraska”

Ish-kryeministri Berisha, ka publikuar pak minuta më herët një video në të cilën, ka ironizuar përmes pamjeve dhe reagimeve spontane të kreut të qeverisë Edi Rama, se si ai ka dhënë deklarata kaq të ndryshme në kaq pak kohë.

Është sa komike aq edhe e trishtë mënyra se si Rama ka hedhur poshtë shumë nga gjërat që ka thëën vetë e më pas i ka faturuar tek bashkëshortja e tij, sic ndodh rëndomë në marrëdhëniet e tij me femrat. Dhe këtu ndryshim nuk ka bërë as bashëshrotja e tij, Linda Rama e cila ka investuar jo pak miliona në aferat e tij.

Statusi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Shikoni videon se si mashtron e perdridhet per burimin e parave per Sarajet e Surrelit me gjatesi themelesh 57 m dhe truall dhe oborr 5000 m 2 dhe te ndertuara pasi Rama kishte deklaruar ne vitin 2008 ne ILDKP vetem 2900 euro dhe 80 mije leke kursime! sb

Exit mobile version