Rama do inaguronte punimet në aeroportin e Kukësit, por sapo ai ja mbathi, ikën edhe kamionët

Që qeveria e Edi Ramës është e bazuar vetëm në propagandë dhe jo në punë, investime dhe vepra konkrete nuk është gjë e re.

Vizita e sotme në Kukës e ka rikonfirmuar edhe njëhërë këtë fakt.

Sapo Edi Rama ka mbyllur takimin 20 minutësh në aeroportin e Kukësit, dhe është larguar me helikopter nga frika e përballjes me qytetarët që po e rrethonin, janë larguar edhe kamionët dhe mjetet e tjera motorike, të cilat supozoheshin të fillonin punën për ndërtimin e aeroportit.

Normalisht automjetet e rënda duhet të qëndronin në Kukës, por fakti që ato u larguan menjëherë pasi iku Rama tregon se janë dërguar atje thjesht për propagandë.

Pak a shumë e njëjta gjë që ndodh me ‘veprat e mëdha’ të Ramës, të cilët njerëzit i shohin vetëm nëpër video HD, por që nuk i gëzojnë asnjëherë në realitet.

Më poshtë keni një video të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha bashkë me postimin më poshtë:
Iku me bisht nen shale Edvini dhe mbas tij iken dhe makinerite parade qe kishte mbledhur per te mashtruar qytetaret. Sb

Iku me bisht nen shale Edvini dhe mbas tij iken dhe makinerite parade qe kishte mbledhur per te mashtruar qytetaret. sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 5. April 2019