Ja si policët e Lleshit vjedhin gjatë natës bizneset në qytet (Video)

Një tjetër denoncim ka ardhur në adresë të ish-Kryeministrit Berisha gjatë rëve të para të mëngjesit. Sipas mesazhit të publikuar në llogarinë e ish-Kryeministrit, në qytetin e Lushnjes efektivët e policisë vjedhin gjatë natës bizneset në qytet.

Në videon e publikuar, shikohet se si polici ka vjedhur tabelën e një biznesi dhe më pas është larguar me shpjetësi me makinën e tij.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Qejf qe ben narkopolicia naten! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje dr Policia e Lushnje gjate patrullimit te nates. Apo ta quajme gjate vjedhjeve te nates.

sb

Qejf qe ben narko policia naten!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje dr Policia e Lushnje gjate patrullimit te nates. Apo ta quajme gjate vjedhjeve te nates.

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 4. April 2019