Korrupsion në komisariat, policia ndalon avokatin të takojë klientin, Berisha publikon videon

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video të bërë në komisariatin numër 1 në Tiranë, ku shihet se si policia ndalon avokatin të takojë klientin.
Avokati ka denoncuar rastin me video, duke treguar edhe njëherë se si korrupsioni lulëzon në administratën shqiptare.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Narkopolicia denoncohet se privon qytetaret nga e drejta kushtetuese e mbrojtjes ligjore!
Lexoni mesazhin e studios ligjore. sb
Zoti Berisha jemi Studio ligjore Jurisprudenca me seli ne Tirane dhe kemi ne mbrojtje nje qytetar, policia ne Komisaritin 1 na pengon te takojme klientin ton, pasi pret nderhyrje korruptive , dhe 4 ore ska asnje person qe te na informoj, qe kan detyrim ligjior te na informojne,kur sna informojne ne imagjino cndodh me qytetaret.

Narkopolicia denoncohet se privon qytetaret nga e drejta kushtetuese e mbrojtjes ligjore!Lexoni mesazhin e studios ligjore. sbZoti Berisha jemi Studio ligjore Jurisprudenca me seli ne Tirane dhe kemi ne mbrojtje nje qytetar, policia ne Komisaritin 1 na pengon te takojme klientin ton , pasi pret nderhyrje korruptive , dhe 4 ore ska asnje person qe te na informoj , qe kan detyrim ligjior te na informojne,kur sna informojne ne imagjino cndodh me qytetaret.

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 29. März 2019