Krimi nuk ndalet/ Përleshje me thika në Vlorë, një i plagosur rëndë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar përpara disa minutave në qytetin e vlorës ku disa persona janë konfliktuar dhe situata ka agravuar deri në përdorimin e thikave.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokalnë lagjen “Pavarësia” ku disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre ka nxjerrë thikën duke plagosur bashkëmoshatarin e tij i cili është dërguar mënjëherë në spital.
Burime për Fax Ëeb bëjnë me dije se agresori është larguar nga vendi i ngjarjes.

vlore copy