Dy drejtorë të qeverisë Rama arrestohen në Spanjë, vodhën banesën e futbollistit të Realit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, ‘dy drejtorë të qeverisë Rama në Laç janë zhdukur’.
Duke iu referuar postimit të qytetarit dixhital, Berisha shkruan se, drejtori i Ujësjellsit dhe ai i Kulturës së ketij qyteti janë në burg, pasi dyshohet se kanë vjedhur banesën e Karim Benzema, yllit të Realit të Madridit.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Ne pyetje nga qytetari i Laçit per Edvinin:
Ku jane dy narkodrejtore qe jane zhdukur?! sb
Pershendetje zoti Berisha jam nje qytetar nga Laçi, ma pyet pak kryeministrin ku ndodhen dy drejtoret nje te ujesjellsit e nje te kultures, apo jan ne burg ne spain ku akuzohen per vjedhjen e shtepis se Ralit te madritit benzema, qyteti i Lacit esht pa dy drejtor,