Rama po fshihet në tunelet e Skraparit, reagimi i Berishës

Sali Berisha u shpreh për A2 CNN nga protesta e opozitës se Edi Rama nuk mund t’i fshihet cunamit popullor, siç e quajti ai.
“Mirënjohje të pakufishme ndaj atyre që sot firmosin betejën fitimtare nga kakistokracisë. Edi Rama ia ka mbathur sërish ditën e sotme. Edi Rama ka shkuar të tunelet e Skraparit. Ky është një cunam popullur dhe Rama nuk mund t’i fshihet”, u shpreh Sali Berisha.

protesta 13