Këta janë të gjithë të çmendur! Ja si Drejtori i Tatimeve kërcënon inspektorin: “Ta çaj gojën, legen”

Një inspektor ka publikuar një audio sociale dhe pretendon se zëri është i drejtorit të tatimeve në Fier, Bardhyl Tafa.
Një inspektor, ka regjistruar kërcënimet që drejtori i ka bërë një tjetër inspektori, gjatë mbledhjes.
Audion e ka bërë publikë në rrjetet sociale ish-Kryeministri Sali Berisha i cili shkruan përkrah saj: Ky është komunikimi i narko drejtorit tatimor gangster Bardhyl Tafa me inspektorin Roland Bylyku”.
Ai dëgjohet teksa ulëret e kërcënon inspektorin me fjalët: “Mbylle gojën, ta çaj gojën legen, mbylle sqepin”.
Statusi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Ky eshte komunikimi i narko drejtorit tatimor gangster Bardhyl Tafa me inspektorin Roland Bylyku.
Lexoni mesazhin dhe degjoni videon me audion e inspektorit dixhital. sb
Pershendetje zoti Berisha, jame nje ispektor i hetimit tatimor rajonal fier, po te beje kete denancim per dreitorin Bardhyl Tafa te degjoni si komunikon me inspektorin Roland Bylyshi, kte komunikim ka me te gjith ispektoret dhe per kete arsyje sna lejone telefonat ne mbledhje ose takim me te! por une e regjistrova fshehur. Te lutem.

Ky eshte komunikimi i narko drejtorit tatimor gangster Bardhyl Tafa me inspektorin Roland Bylyku .Lexoni mesazhin dhe degjoni videon me audion e inspektorit dixhital. sbPershendetje zoti Berisha, jame nje ispektor i hetimit tatimor rajonal fier, po te beje kete denancim per dreitorin Bardhyl Tafa te degjoni si komunikon me inspektorin Roland Bylyshi, kte komunikim ka me te gjith ispektoret dhe per kete arsyje sna lejone telefonat ne mbledhje ose takim me te! por une e regjistrova fshehur. Te lutem anonim

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 4. März 2019