Tritoli trondit Tiranën, shpërthim i fuqishëm pranë Gjykatës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Bëhet e ditur se, një shpërthim ka ndodhur pranë gjykatës së Tiranës. Sipas burimeve, lënda plasëse ka shpërthyer në një banesë në pallatet pas gjykatës së kryeqytetit. Nuk dihen shkaqet dhe nëse ka persona të lënduar apo jo.
Policia edne nuk ka dhënë asnjë njoftim për këtë ngjarje të rëndë.

shperthim2 shperthim5

tritol

tritol tr