Berisha denoncon skandalin: Përdhunime me nxënëset e mitura te shkollës, policia me përdhunuesin!

Ish-Kryeministri Berisha ka denoncuar përmes “qytetarit dixhital” një tjetër rast të rëndë përdhunimi me nxënëse të mitura në Selenicë të Vlorës. Ajo që është më e rëndë në këtë histori është fakti se drejtoresha e shkollës, e cila ishte në dijeni të këtij skandali e ka fshehur ngjarjen e rëndë. Njëra nga vajzat ka pasur kurajonb të denoncojë skandalin në polici, por edhe në këtë rast si edhe në rastet e tjera , policia nuk ka ndërhyrë dhe është bërë palë me përdhunuesin
Denoncimi i plotë i “Qytetarit dixhital”
Denoncohen perdhunime dhe prostitucion te nxeneseve te shkolles 9 vjeçare Selenice dhe fshehje e krimit nga narkozyrtaret e Kakistokracise.
Lexoni mesazhin rrenqethes te nxeneses dixhitale! sb
Pershendetje i nderuar z sali berisha. Jam nxense e
shkolles 9 – vjecare te Selenices ne rrethin e Vlores. Po ju shkruaj per nje skandal te rende abuzimi me dy shoqe te mia nx te shkolles qe ka ndodhur tek ne para tre javesh dhe drejtorja esht perpjekur ta fshehe ngjarjen.Abuzimi nuk u krye ne shkolle por jashte saj me dy vajza te klases time te shtate kur luanin ne shtepine e njeres prej vajzave e cila jeton me gjyshen sepse e ema eshte ne greqi . Jo kjo por vajza tjeter u tregoi prinderve se dicka i kishte ndodhur te shtepia e shoqes kur nje cun i rritur me tatuazh ne dore kishte abuzuar me ato te dyja. Ketu flitet se vajza qe jeton me gjyshen ka te perseritur histori te njejta biles edhe me te renda se ato qe kane ndodhur me vajzen ne shkollen e Kavajes.Me ne fund pasi u be problem dhe e mori vesh gjithe shkolla se drejtorja nje socialiste e thekur po fshihte skanadalin ajo ose prnderit e njeres vjaze kane denoncuar ngjarjen e rend ne policine e Vlores, kete me tha vet njera nga vajzat se policia i dine te gjitha. Edhe ne kete raste flitet se per njeren vajze egziston gjithashtu nje video erotike.
Megjithe kete deri sot policia nuk ka marre asnje mase ndaj perdhunuesit por as ndaj drejtores dhe psikologes qe donin te mbyllini skandalin. Une ju shkruajta ju me besim se do te beni publik kete skandal qe kerkojne ta mbyllin por ju lutem me ruani anonimatin.Une dhe tani nuk po flas me adresen time po me nje adrese fallco sepse kam shume frike .