Shkëlzen Berisha i përgjigjet Taulant Ballës: Hallet e mia me ty zgjasin sa një seancë Tualeti…

Juristi Shkëlzen Berisha i është përgjigjur Taulant Ballës në lidhje me reagimin e këtij të fundit, për seancës e sotme gjyqësore, ku deputeti i PS, nuk u paraqit.
Shkëlzen Berisha shkruan në Facebook, se Balla duhet të sqarojë lidhjet që ka me trafikantët e drogës.
Reagimi i plotë
Tualet Kasem Balla!
Nuk të pengojnë ‘hallet e popullit’ të japësh llogari përse ke udhëtuar më shumë me trafikantin e drogës se me tët shoqe.
Nuk të ndalon ‘meraku’ për elektoratin për të kthyer përgjigje nëse këto udhëtime janë paguar me paratë e drogës apo me paratë e tenderave publike.
Nuk të pengojnë ‘hallet e Elbasanit’ të japësh sqarime për 6 milionë euro që u janë vjedhur shqiptarëve dhe bërë dhuratë në kundërshtim me çdo ligj mikut tënd trafikant pasi jeni kthyer nga udhëtimet së bashku.
Pergjigjet për sa më lart mund ti japësh edhe nëse je duke u ‘tretur’ për popullin, edhe nëse je duke u englendisur me Mond Begon.
P.S
Hallet e mia me ty zgjasin sa një seancë Tualeti.

Reagimi i juristit Shkëlzen Berisha, vjen pas reagimit të Taulant Ballës me një status në Facebook, ku shkruan se: ‘e pata të pamundur të jem sot aty përballë teje për arsye angazhimi si deputet në qarkun e Elbasanit’.
Taulant Balla sot u fsheh, duke munguar në përballjen me juristin Shkëlzen Berisha në Gjykatën e Tiranës.