Maskat terror në Vlorë, dhunojnë dhe grabisin të moshuarin në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Bëhet e ditur se një i moshuar është grabitur dhe dhunuar në banesën e tij nga persona maskuar ende të paidentifikuar nga policia në qytetin e Vlorës.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Rilindja’, ndërsa i moshuari rreth 70 vjeç është gjetur nga nipi i tij në banesë i plagosur.
Ende nuk dihen shuma e parave të grabitura nga maskat.
Policia nuk ka dhënë asnjë njoftim për këtë ngjarje të rëndë.

maskat