Goditet me pistoletë nga zyra e Drejtorit të Portit që thith kokainë, policia fsheh ngjarjen

Ish- kryeministri Sali Berisha shkruan se një punonjës i policisë së Sigurisë Portuale është dhunuar gjatë naftës në Durrës.
Sipas tij ngjarja është mbajtur e fshehtë nga policia sepse në të janë të përfshirë njerëz të afërt me drejtorin e Portit të Durrësit.
“Po fshihet nje krim i shemtuar nga narkozyrtaret!”, shkruan Berisha.
Lexoni mesazhin e punonjesit dixhital. sb
Pershendetje doktor.
Dje ne mbremje ka ndodhur nje ngjarje e pazakonte, ku bandat e drejtorit te Portit te Durresit Agron(Genti)Tare kan rrahur dhe goditur me pistolete nje punonjes te Forcave te Sigurise Portuale.
Punonjesi ndodhet ne gjendje kritike per jeten ne Spitalin Ushtarak.
Drejtori narkoman i portit i cili e ka kthyer zyren ne nje qender te pirjes se kokaines. Se bashku me bandat e tij dhe Policine e Shtetit po tentojne ta mbajne te fshehur si ngjarje……. Ju lutem anonim