Fotot e Ramës që po “çajnë” rrjetin, memet më pikante

Kryeministri Rama e humbi toruan sot në seancën parlamentare, e cila u shoqërua me debate të shumëta mes opozitës dhe qeverisë.
Në moment tensioni kreu i qeverisë nxorri gjuhën duke bërë një fytyrë qesharake. Mesa duket kreu i qeverisë nuk e ka përmbajtur veten pas debateve dhe akuzave.
Ky moment është fiksuar nga kamerat ndërsa fotot dhe videoja po bëjnë xhiron e rrjetit. Këtë si duket kanë pritur edhe ata që merren me “meme”, ku nuk janë kursyer.
Më poshtë po ju sjellim disa nga “memet” më pikante.

2 3

1 34

3 23

4 17

ram psiko2