Gjesti i madh i Shaqirit për vogëlushin e shtruar në spital

Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një fëmije tifoz të Liverpoolit, të shtruar në spital.
Oliver është në spital që prej datës 2 tetor për shkak të problemeve me shtyllën kurrizore. Si tifoz i Liverpoolit, dëshira e tij ishte të merrte mesazhe nga futbollistët e tij të preferuar për ditëlindjen e tetë të hënën, shkruan Gazeta Express.
Ylli kosovar i Zvicrës dhe Liverpoolit nuk humbi kohë dhe ia plotësoi dëshirën Oliverit të vogël.

screenshot 3 1548710824 1841374