Një militant i “Rilindjes” bëhet drejtor i Hipotekës, kush është Valdrin Pjetri

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një tjetër fakt se administrata shqiptare është e gjitha e politizuar. Kryeministri Rama pretendon se në administratë janë punësuar vetëm të aftët, por në fakt administrate është e mbushur me militantë të PS dhe njerëz të inkriminuar.
Berisha ka postuar denoncimin e një qytetari i cili e fakton me foto se drejtori i Hipotekave, Valdrin Pjetri është një militant i Rilindjes dhe merr pjesë rregullisht në mbledhjet e partisë.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Këta janë skuthat e depolitizuar të narko organizatës kriminale të Rilindjes!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
Valdrin Pjetri qe gjoja ishte i depolitizuar dhe fituar me konkurs postin e drejtorit te hipotekave eshte ne mbledhjen e partise socialiste

2 27 3 19

1 27