Berisha publikon fotot: “Orgji, qeveritarët siçilistë”!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të dy ish-ministrave socialiste Damian Gjiknuri dhe ministrit aktual të bujqësisë Bledi Çuçi.
Foto më poshtë u publikua në rrjetet sociale me diçiturën:
Orgji qeveritaret siçilist! sb

auto doktori1548326115