Fytyra e atyre që mbështesin Ramën nuk vlen më asnjë lek…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar në një shenim në faqen e tij në Facebook ku ka sulmuar dhe ironizuar ata që i rrinë në krah Edi Ramës dhe që sipas Palokës ai i përdor.
‘Po ja qe ka ende nga ata që e bejnë edhe publikisht sepse ka dhe do të ketë gjithnjë qenie pa karakter dhe dinjitet që fytyrën e shesin të parën’, shkruan nenkryetari i PD-se ne postimin e tij.
Postimi i plotë i nënkryetarit të PD, Edi Paloka
Sot e ka kuptuar kushdo se të jesh në krah të Ramës e të vazhdosh ta mbështesësh është TURP.
Po ja qe ka ende nga ata që e bejnë edhe publikisht sepse ka dhe do të ketë gjithnjë qenie pa karakter dhe dinjitet që fytyrën e shesin të parën. Çfarë ata dhe ai që i përdor, nuk kuptojnë, është se fytyra e tyre nuk vlen më asnjë lek…

auto paloka fcb1548236136