Ramës i ka ikur jo vetëm fiqiri, por edhe shëndeti!

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili e ka cilësuar lajthitje të Ramës, deklaratën e sotme se me paratë e rrugës Kashar-Thumanë do të paguajë arsimin.
Sipas Vasilit pas kësaj deklarate ky kryeministër duhet të largohet me patjetër.
Postimi i Vasilit në Facebook
Ky kryeminister ka ikur,por i iku dhe shendeti !!
Thote do ta bej arsimin e larte si rrugen Thumane Kashar.
Duhet perzene sa me pare ky budalla shkollepak, se ndryshe do jemi i vetmi vend ne bote pa universitet.
Po ç’i duhet universiteti ketij.
Ketij i duhet pavioni dhe urgjent bile.
Si kryeminister ky ka mbaruar,por i iku dhe shendeti i vajti per lesh.Ndihmojeni mor aman.

auto auto auto Petrit Vasili149380187815138576271519989125