Berisha publikon videon: Fakulteti Ekonomik i thyen turinjtë Ramës…

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me sulmet ndaj kryeministrit Edi Rama.
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video, në të cilën shihen studentët e Fakultetit Ekonomik, të cilët kanë bërë bojkot total të mësimit.
Sipas Berishës, kjo është një “thyerje turinjsh” ndaj kryeministrit Rama.
“Fakulteti Ekonomik i thyen turinjte Edvinit me bojkot te plote. Nderim studenteve dhe pedagogeve per greven, bojkotit te tyre ndaj puçistit Edvin Kristaq Urrejtja! sb”, shkruan Berisha.

Fakulteti Ekonomik i thyen turinjte Edvinit me bojkot te plote. Nderim studenteve dhe pedagogeve per greven, bojkotit te tyre ndaj puçistit Edvin Kristaq Urrejtja! sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 21. Januar 2019