Zbulohet skandali i Ramës në takimin me “studentët”: E mbushi sallën me militantë dhe mësuers të shkollave 9-vjeçare

Gjatë takimit të djeshëm me “studentët”, janë evidentuar mësues të shkollave 9 – vjeçare të Tiranës, militantë të PS. denoncimi është bërë nga një qytetar, i cili i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Sali Berisha. Qytetari shkruan se, në takimin e Ramës ishte edhe mësuesi i shkollës nëntvjeçare “Ahmet Gashi “Laprakë, Marsen Vathi, mësues fiskulture pranë kësaj shkolle,i cili është arrestuar para dy-tre vitesh për krim kibernetik sëbashku me 2 të tjerë
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Ne takimin e djeshem te Edvinit studentet u zevendesuan me mesues delinkuente militante te partise!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
Doktor mirembrema! Po shikoja lajmet te tv klan ne oren 19.30 dhe ne kroniken e takimit te qeverise me “studentet”dhe pedagoget po shikoja aty ne radhe edhe mesues te DART-it !Konkretisht mesues te shkolles nentvjeçare “Ahmet Gashi “Laprake si Marsen Vathi ,mesues fiskulture prane kesaj shkolle,i cili eshte arrestuar para dy-tre vitesh per krim kibernetik sebashku me 2 te tjere,ky doli fale miqesise dhe 2 bashkpunetoret e tij ngelen brenda! Po i kthen borxhin Rilindjes !!!!Me respekt shume,