Zbulohen lidhje të tjera të Ramës me Klement Balilin

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, Balili ka kërcënuar se do falsë, në se do të lihet në burg.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Denoncohen lidhje te reja te Eskobarit me Ediskobarin
Rama peng i policise greke.
Lexoni mesazhine qytetarit dixhital!
Mirembrema doktor!
Dua te ndaj me ju informacione konkrete per baronin e droges Kelmend Balili, me lidhjet qe ka me politiken Rama dhe me drejtusa te larte policie.
Doktor. Pak muaj me pare ne Greqi u arrestua shefi rendit te Kurbinit Vangjel Xhavara,i cili u kap me nje sasi prej 1 ton kanabis.
Sipas informacioneve tek kjo Sasi droge ka pasur pjese Kelmend Balili dhe nipi i vet Rigels Balili.
Ky informacion Eshte teper I sakte doktor sepse vet Vangjel Xhavara ka shprehur se droga dhe puna ishte e Balilit dhe se Nese ata Nuk do interesohen per ta nxierre jashte ai do tregoje gjithcka rreth autorve Rigels Balili dhe Kelmend Balili.
Keto informacione policia greke I di Shum mire por nuk ka bashkpunim korrekt me policin shqiptare.
Te pershendesim doktor