Bandat e OSHEE bëjnë kërdinë me gjoba!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, Drejtori Rajonal në Gjirokastër Robert Lili në bashkëpunim me përgjegjësit e faturimit të kompanisë OSHEE u bëjnë presion të gjithë faturistëve për zonat Tepelenë e deri në Konispol të vendosin sa më shumë afrove ndaj bizneseve dhe familjarëve.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Bandat e OSHEE bejne kerdine me gjoba ne jugun e vendit!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
Pershendetje! Doktor, doja te denoncoja nje maskarallek, nje vjedhje ordinere qe i behet ketij populli nga mafia OSHEE. Drejtori Rajonal Gjirokaster Robert Lili ne bashkpunim me pergjegjesit e faturimit te kompanis OSHEE duke i bere presion te gjithe faturistve per zonat Tepelene deri ne Konispol te vendosin sa me shume afrove ndaj bizneseve dhe familjareve.
Shperndajeni qe ta mar vesh ky popull se cfare qelbesira kan votuar. Ju lutem anonim se keta te mbysin me gjoba.
Me respekt te veçante per ju.