Ballina Aktualitet Ky është krimineli që kërkoi futjen e policisë në Universitet! Berisha publikon...

Ky është krimineli që kërkoi futjen e policisë në Universitet! Berisha publikon mesazhin

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesdazhin e një qytetari, i cili shkruan se, personi që ka kërkuar me urdhër të Edvinit ndihmën e policicë në emër të UT-së është një person sharlatan i cili gati 3 vite më parë ka qenë drejtori i postës së Tiranës…
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Ja krimineli qe kerkoi futjen e policise ne Universitet!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb
Pershendetje Doktor Berisha!
Personi qe ka kerkuar me urdher te Edvinit ndihmen e policice ne emer te UT-se eshte nje person sharlatan i cili gati 3 vite me pare ka qene drejtori i postes se Tiranes…
Çdo dite vinte ne pune tape nga alkooli, por kishte dhe me keq…
Ky person ordiner nepermjet nje punonjese qe punonte prane tij e quajtur A P bente sekseren duke rrjepur punonjeset e pensioneve se gjoja ato fitonin pare nga bakshishet e pensionisteve dhe i mbushte xhepat ketij drejtori sharlatan dhe gjoja kjo plehre u siguronte vendin e punes qe te mos i hiqnin…
Une i di keto se kam patur ne ate sektor njeriun tim te afert.
Respekt dhe mirenjohje Doktor Berisha.

Exit mobile version