Ballina Aktualitet Policia rrethon studentët tek Fakulteti Ekonomik!

Policia rrethon studentët tek Fakulteti Ekonomik!

Policia nis terrorin ndaj studentëve në kryeyqtet. Një incident ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme pranë Fakultetit të Ekonomikut në kryeqytet. Disa studentë kanë shkuar pranë Fakultetit për të bërë një mbledhje që lidhet me protestën që do të rifillojë të hënën e 7 janarit.
Studentët kanë thënë se tek porta e Fakultetit janë mbledhur disa forca policie dhe nuk po i lejojnë të futen në Fakultet për të zhvilluar mbledhjen.

Exit mobile version