Ballina Aktualitet Bastet sportive/ Për Bosët e mafies së bixhozit Olsi-Gjushi ligji nuk ekziston!

Bastet sportive/ Për Bosët e mafies së bixhozit Olsi-Gjushi ligji nuk ekziston!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, bastet vazhdojnë të jenë të hapura tek kompania e Olsi Ramës dhe Vangjush Dakos.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Per Boset e mafies se bixhozit Olsi/Gjushi ligji nuk ekziston!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot te qytetarit dixhital. sb
Prsh Doktor! Ore po kjo kompania e Olsit dhe e Dakos vazhdon pune akoma! Apo si ngacmojme familjaret e atij te gjatit ne! Se ne te tjeret qe mbanim familjen me buke le te rrime pa pune tani. Ja dhe sot pranojne baste tek kompania e Olsit dhe Dakos.

Exit mobile version