Aktori i njohur shpërthen ndaj Ramës: Mjaft u solle si çitjania nëpër shallvare! Të erdhi ora…

Aktori i njohur, Neritan Liçaj me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shkruar se kryeministrit Edi Rama i ka ardhur fundi.
Liçaj ka shkruar më tej se shqiptarët do të vazhdojnë të protestojnë derisa Rama të largohet.
Po në këtë postim, ai ka shkruar se Rama nuk duhet të sillet më çitjania nëpër shallvare.
Postimi i plotë
”Mjaft u solle si citjania neper shallvare me lloj lloj palacosh dhe kllounesh te tipit “hipi lasgushit e shih stambollin”! Te erdhi ora! Protesta e shqiptareve eshte ketu deri ne fundin tend o grop septike qe qelb si uje lane!”

auto edi rama ok1544550533