Olsi Rama merr kryesimin e bixhozit! Posta në dispozicion të “Bast Arenës”!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhet e disa qytetarëve, të cilët shkruajnë se Olsi Rama ka marrë kryesimin e bixhozit, ndërsa Posta është vënën në dispozicion të “Bast Arenës”.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Denoncohet Don Olsi Rama qe merr kryesimin e bixhozit!
Posta ne dispozicion te Bast Arenes!
Lexoni mesazhet dhe shikoni fotot e qytetareve dixhital! sb
Mirmbrëma Doktor,
Doja të denoncoja:
1. Superbast vetëm ka ndryshuar logon.
2. Eurolloto nuk punon online dhe as nëpër qytetet për shkak të klientelizmit
3. E treta Bast Arena ka aktivizuar llogaritë online.
Po ju dërgoj dhe fotot.
Respekte
1. Superbast ka shtuar vetem Superbast Kosove (per kamuflazh)
2. Eurolloto e bllokuar për klientelizëm
3. Bast Arena e don Olsit jo vetëm që të lejon të luash por të udhëzon si të vendosni para plus ka çdo opsion hapur….
Pershendetje Z.Berisha. Gezuar Vitin e Ri 2019. Qofte vit i mbare per ju dhe per Shqiperine.Une qe po te shkruaj jam emigrante ne USA. Te ndjek ne te gjitha debatet dhe shkrimet e tua.Dua te te them qe ai Kallam Deshtaku qe thote”u mbyllen bastet”i ka hapur online.Ne dt 1 janar ne ora 10 i nates ne amerike u hap faqja ne compjuter :Llotomania.al.Me kete faqe online keto kasape, drogmene duan te marrin leke jo vetem nga Shqipetaret ne Shqiperi ,por dhe nga emigrantet.Skane me leke nga populli ne Shqiperi i lane ne varferi te plote hapen kete faqe te rrjepin dhe emigrantet.Te uroi shume shendet Z.Berisha.RESPECT!
Kjo foto tregon qart mbylljen e llotove,nderkoh qe bast arena vazhdon aktivitetin dhe mbushja e llogarive behet ne instuticion shteteror te posta shqiptare,ju falenderoj perzemersisht.

1 3

2 2

3 2

4 2

5