Plas gallata ndaj Ramës/ Fotot e “Memeve” pa fund në internet

Takimi kryeministrit Edi Rama në Vlorë ishte padyshim “grushti” i vërtetë që Rama mori nga studentët. Por batutat e studentëve nuk janë ndalur me kaq pasi në internet gëlojnë MEME-t për këtë takim ku sigurisht thumbohet keq kreu i qeverisë.
Kryeministrin Edi Rama nuk e kanë mbajtur më nervat ditën e stomet gjatë një takimi me studentët e Universitet të Vlorës.
Ai kapi për fyti njstudent dhe kërcënoi një tjetër i cili i tha në sy se, e ka mbushur sallën plot me gjimnazistët dhe freshistët për të rritur pjesëmarrjen, deklaratë kjo që e ka irrituar Edi Ramën.

1 10

48415900 10216011681156625 7722044395809144832 n

48376311 1826669414127227 3277892823826825216 n

48383827 2405002319527939 9077419878381518848 n

48377215 10216012490336854 6590001912639127552 n

48412546 10216012562058647 105670240024657920 n

13 10 1

1 23 1